Fox drush console (1.4.10) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Id
et: ID

en: Found
et: Leitud

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum
