Fox drush console (1.4.10) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Development
fr: Développement

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Fields
fr: Champs

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Example
fr: Exemple

en: Found
fr: Trouvé

en: Bundles
fr: Types

en: Bundle
fr: Type
