Fox drush console (1.4.10) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Development
ms: Pembangunan

en: Description
ms: Huraian

en: Name
ms: Nama

en: Fields
ms: Medan-medan
