Fox drush console (1.4.11) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Id
fi: Tunniste

en: Example
fi: Esimerkki

en: Found
fi: Löydetty

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti
