Fox drush console (1.4.11) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Command
kn: ಆದೇಶ
