Fox drush console (1.4.11) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Bundle
mr: बंडल
