Fox drush console (1.4.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Bundle
ne: पोका
