Fox drush console (1.4.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: Fields
fa: میدانها

en: Id
fa: هویت

en: Bundle
fa: بسته
