Fox drush console (1.4.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: Example
sk: Príklad

en: Found
sk: Nájdené

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok
