Fox drush console (1.4.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: Example
jv: Contoné
