Fox drush console (1.4.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Fields
oc: Camps

en: Example
oc: Exemple

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet
