Fox drush console (1.4.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
