Fox drush console (1.4.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Fields
ca: Camps

en: Example
ca: Exemple

en: Found
ca: Trobat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall
