Fox drush console (1.4.5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Development
de: Entwicklung

en: Description
de: Beschreibung

en: Fields
de: Felder

en: Id
de: ID

en: Example
de: Beispiel

en: Found
de: Gefunden

en: Commands
de: Befehle

en: Command
de: Befehl

en: Bundles
de: Subtypen

en: Bundle
de: Subtyp
