Fox drush console (1.4.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Fields
pt: Campos

en: Example
pt: Exemplo

en: Found
pt: Encontrado

en: Command
pt: Comando

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle
pt: Pacote
