Fox drush console (1.4.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Fields
ka: ველები
