Fox drush console (1.4.9) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Bundle
lt: Paketas
