Fox drush console (1.5.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Bundle
eo: Fasko
