Fox drush console (1.5.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Example
ru: Пример

en: Found
ru: Обнаружено

en: Command
ru: Команда

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор
