Fox drush console (1.5.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড
