Fox drush console (1.5.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
