Fox drush console (1.5.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Bundle
gu: બંડલ
