Fox drush console (1.5.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Fields
hu: Mezők

en: Id
hu: Azonosító

en: Example
hu: Példa

en: Found
hu: Találat

en: Commands
hu: Parancsok

en: Command
hu: Parancs

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg
