Fox drush console (1.4.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Id
fa: شناسه

en: Found
fa: پیدا شده

en: Bundle
fa: بسته
