Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Permission
be: Дазвол

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
be: Павялічце ліміт памяці memory_limit параметра ў файле  %configuration-file і перазапусціце ваш вэб-сервер (альбо звяжыцеся з адмінітратарам ці хостынг правайдэрам па дапамогу).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".
