Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Permission
bg: Разрешение

en: Show descriptions
bg: Покажи описанията

en: Hide descriptions
bg: Скрий описанията

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).
