Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Show descriptions
cy: Dangos disgrifiadau

en: Hide descriptions
cy: Cuddio disgrifiadau

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
cy: Cynnyddu cyfyngiad cof drwy olygu y paramedr cof_cyfyngiad yn y ffeil %configuration-file  ac wedyn ail ddechreuwch eich gweinyddwr gwe (neu cysylltwch gyda'r gweinyddwr system neu darparwr gwesteio am gymorth).
