Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Permission
el: Άδεια

en: Show descriptions
el: Εμφάνιση περιγραφών

en: Hide descriptions
el: Απόκρυψη περιγραφών

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
el: Αυξήστε το όριο μνήμης μέσω επεξεργασίας της παραμέτρου memory_limit στο αρχείο %configuration-file και μετά επανεκκινήστε τον διακομιστή ιστοσελίδων σας (ή επικοινωνήστε με το διαχειριστή συστήματος ή παροχέα φιλοξενίας ιστοσελίδων σας για βοήθεια).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
el: Αυτή η άδεια κληρονομήθηκε από τον ρόλο πιστοποιημένος χρήστης.

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
