Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Show descriptions
fi: Näytä kuvaukset

en: Hide descriptions
fi: Kätke kuvaukset

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
fi: Kasvata muistirajoitusta muokkaamalla memory_limit -parametria tiedostossa %configuration-file. Käynnistä web-palvelimesi sen jälkeen uudelleen (tai ota yhteyttä järjestelmän ylläpitäjään tai palveluntarjoajaan).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fi: Oikeus on periytetty käyttäjäroolista "autentikoitu käyttäjä".

en: Checked
fi: Tarkistettu
