Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Checked
lt: Pasirinkta
