Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Permission
oc: Dreit

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
oc: Augmenteu lo límit de memòria editant lo paramètre <em>memory_limit</em> dins lo fichièr %configuration-file e reinicieu lo servidor web (o contactatz l'administrator del sistèma o ben amb vòstre provesidor d'hostatge per recebre assisténcia).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.
