Fast Permissions Administration (3.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Permission
hi: अनुमति

en: Show descriptions
hi: दिखाएँ विवरण

en: Hide descriptions
hi: विवरण मिटायें

en: Checked
hi: जाँचा
