Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Permission
az: İcazə

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
az: %configuration-file faylında memory_limit parametrini redaktə edərək yaddaş limitini artırın və sonra veb serverinizi yenidən başladın (yaxud yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın).
