Fast Permissions Administration (4.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Show descriptions
ta: விளக்கங்களை காட்டு

en: Hide descriptions
ta: விரிவாக்கத்தினை மறை

en: Checked
ta: சரிபார்த்தது
