Fast Permissions Administration (4.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Permission
he: הרשאה

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: Checked
he: נבדק
