Fast Permissions Administration (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Permission
gl: Permiso

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
gl: Aumenta o límite de memoria editando o parámetro memory_limit no ficheiro %configuration-file e despois reinicia o teu servidor web (or ponte en contacto co teu administrador de sistemas ou co teu proveedor de hosting para obter asistencia).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.
