Fast Permissions Administration (8.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Permission
kk: Құқық

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).
