PDF print with template (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Print
gl: Imprimir

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical
