PDF print with template (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: PDF download
hu: PDF letöltése

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Print
hu: Nyomtatás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Entity Print
hu: Entitás kiírása
