PDF print with template (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Link text
nl: Linktekst

en: Print
nl: Afdrukken

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret
