PDF print with template (1.0.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Views
et: Vaated

en: Page
et: Lehekülg

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Print
et: Prindi

en: - Select -
et: - Vali -

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree
