PDF print with template (1.0.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Views
lv: Skati

en: Page
lv: Lapa

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Print
lv: Drukāt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
