PDF print with template (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Print
ta: பதிப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
