PDF print with template (1.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Page
da: Side

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Link text
da: Linktekst

en: Print
da: Udskriv

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt
