Fraction (2.0.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: Separator
fr: Séparateur

en: Max
fr: Maximum

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Decimal
fr: Décimal

en: Precision
fr: Précision

en: About
fr: À propos

en: Numeric
fr: Numérique

en: And max
fr: Et max

en: Filter format
fr: Format de filtre

en: Field types
fr: Types de champs

en: Exposed
fr: Exposé

en: Display prefix and suffix.
fr: Afficher le préfixe et le suffixe.

en: Display with prefix and suffix.
fr: Afficher avec le préfixe et le suffixe

en: Display prefix and suffix
fr: Afficher préfixe et suffixe

en: Min placeholder
fr: Placeholder pour Min

en: Max placeholder
fr: Placeholder pour Max
