Fraction (2.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Value
hr: Vrijednost

en: Number
hr: Broj

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Precision
hr: Preciznost

en: About
hr: Opis

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Display prefix and suffix.
hr: Prikaži prefiks i sufiks.

en: Display with prefix and suffix.
hr: Prikaži s prefiksom i sufiksom.
