Fraction (2.0.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Value
ru: Значение

en: Number
ru: Число

en: Separator
ru: Разделитель

en: Max
ru: Макс

en: Percentage
ru: Процент

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Decimal
ru: Десятичное число

en: Precision
ru: Точность

en: About
ru: Информация

en: Numeric
ru: Числовая

en: Min
ru: Мин

en: And max
ru: И макс.

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Filter format
ru: Формат фильтра

en: Field types
ru: Типы полей

en: Exposed
ru: Раскрытый

en: Display prefix and suffix.
ru: Показать префикс и суффикс

en: Display with prefix and suffix.
ru: Показать с префиксом и суффиксом

en: Display prefix and suffix
ru: Отображать префикс и суффикс

en: Min placeholder
ru: Мин заполнитель

en: Max placeholder
ru: Макс заполнитель
