Fraction (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Value
th: ค่า

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Precision
th: ความละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
