Fraction (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Number
ug: سان

en: About
ug: ھەققىدە
