Fraction (2.1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: Number
az: Rəqəm

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Decimal
az: Onluq

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: About
az: Haqqında

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Filter format
az: Filtr formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
